Наші новини!

Андріївські вечорниці!
11.12.2018р

Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.

Ось і наші учні вирішили відтворити ті українські традиції. Дуже точно передали нам настрій цього свята, на якому були присутні учні, працівники школи, голова села, соціальний працівник та жителі села. В кінці свята всіх пригостили варениками.

Відповідальні: Ященко Н.Г.; Загородня О.І.

                                    

                 

День відкритих дверей у 4-му класі 
11.12.2018р

У  Бак Ганни Іванівни  був день відкритих дверей для батьків та колег-вчителів. Уроки були цікавими, діти активно відповідали на поставлені запитання вчительки, показали не поганий рівень знань. Велика увага приділялася традиціям та звичаям українського народу. Про це свідчить навіть одяг учнів та Ганни Іванівни. Батьки подякували вчительці за отримані враження від уроків.

    

Виховна година
29.11.2018р

Кущенко Ольга Олексіївна провела виховну годину на тему: "Толерантність в учнівському середовищі". Всім учням дуже сподобалось, активно брали участь у обговоренні теми. Виховна година була насичена цікавими завданнями та іграми. 

                                                      

Свято Осені

29.11.2018р.

Було проведено Свято Осені в молодшій школі. Аби на святі панувала особлива атмосфера тепла та затишку, Ганенко Олена Євгенівна  підготувала чудовий сценарій осіннього свята для малюків. Ігри та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім для маленьких акторів 2-3 класів.

А доповнене свято було виставкою малюнків 4-го класу.

Коли Осінь відлітає

З журавлями в дальню путь,

То на землю випадає

білий-білий ніжний пух.

    

День пам`яті жертв голодомору

23.11.2018р.

День пам'яті жертв голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Учні 4 класу разом зі своєю вчителькою Бак Ганною Iванівною підготували виставку до дня пам'яті жертв голодомору.

                            

День гідності та свободи

21.11.2018р.

День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

У нашій школі були проведені виховні години по класах, загальношкільна презинтація "Україна - територія гідності та свободи", на якій було оголошено хвилину мовчання Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України. А учні 9 класу прийняли участь у оформленні шкільного куточку. 

Відповідальні: Петриченко Н.С.

     

Тиждень безпеки дорожнього руху

"Молодь за безпеку дорожнього руху"

05.11 - 11.11.2018р.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Адже з кожної маленької дитини колись виростає доросла людина, а потім – батько чи мати, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням. З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах з 05 по 11 листопада 2018 року в нашій школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху".

Були проведені виховні години, виставки творчих робіт, розробки дорожніх знаків з інформацією по цьому знакові та змагання між класами на тему "Дорожні пригоди"

Відповідальні: Петриченко Н.С., Цибульський А.Д.. класні керівники

     

День української писемності та мови

09.11.2018р.

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

Цього дня всі учні школи "занурилися" в день української писемності та мови. Були проведені вікторини, круглі столи, виставки газет та малюнків, презинтації.

Відповідальні: Петриченко Н.С., Волкова Т.А.

                                      

HELLOWEEN

01.11.2018р.

Хелловін походить від стародавнього кельтського свята жнив та днів мертвих. Традиція виникла понад 2 тисячі років тому. Древні кельти, які жили на території сучасної Великої Британії, ділили рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (наприкінці жовтня), у кельтів починалися гучні гуляння – Самайн. Традиційними кольорами Хелловіну є чорний, який символізує смерть і темноту ночі, і помаранчевий – символ збору урожаю в році, що минає.

У нашій школі відбувся перегляд презинтації  до свята "Helloween", після якого була проведена вікторина, а "гвоздем програми" були учні 4-го класу, які показали танець на тематику свята. В кінці діти були нагорджені грамотами "Найкраща газета", "За активну участь", "Танцювальний колектив". Багато учнів прийняли активну участь у оформленні класу до свята. 

Бак Галина Іванівна зі своїм 4-им класом зробили виставку малюнків на тему: "Світ небачених тварин завітав на Helloween".

Відповідальні: Петриченко Н.С., Іщенко І.С., Загородня О.І. 

                                                        

БЛАГОДІЙНА ЯРМАРКА "Допоможи Надійці!"

11.10.2018р.

Людське життя... Неповторне та звичне, радісне й сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин. Людське життя - це скарб, який потрібно берегти. 

У Водянському НВК педагогічний колектив, учні та працівники школи не лишились байдужими до горя  3-х річної Надії Тишкевич з м.Шпола, яка захворіла. Дівчинці діагностували гострий лімфобластний лейкоз. На порятунок потрібні шалені гроші, яких у родини немає. Нещодавно лікарі знайшли в дитини цукровий діабет, тож основне лікування зупинено, поки їй колять інсулін.

Була проведена благодійна ярмарка "Допоможи Надійці", на якій учні продавали солодощі, випічку та вироби зроблені своїми руками. Для того щоб хоч трішки допомогти дитині, школярі та всі працівники школи дуже активно прийняли участь у благодійності. Нам вдалося зібрати 4000 грн., які ми відразу перевели на рахунок матері Богдані Тишкевич. Не будьмо байдужими! Швидкого одуження!!!

Коли ж судилось нам всім жить в одному світі,
Єднаймось всі разом у радості й біді.
Давайте, щоб душа жила у щастя світлі,
Щоб людства рід зберігся на землі.
В. Сухомлинський

Відповідальні: Петриченко Н. С., класні керівники

          

День Вчителя!

05.10.2018р.

В Україні в 2018 році День вчителя відзначають 7 жовтня. Це свято з року в рік припадає на першу неділю другого осіннього місяця. Офіційно дата святкування Дня вчителя була заснована спеціальним Указом президента України в 1994 році. Всесвітній день вчителя завжди відзначається 5 жовтня. Цьогоріч він припадає на п'ятницю. 

Наші учні вітали вчителів віршами, листівками та просто приємними словами протягом дня, а після уроків була проведена старшокласниками сценка "Пекельна професія" та музичне привітання від наших найменших школяриків, учнів початкових класів. В хорошому та веселому настрої промайнуло це чудове свято. 

Відповідальні: Петриченко Н.С., Загородня О.І.

День Знань!

03.09.2018р.

Традиційно 1 Вересня або у найближчій робочий день, якщо випадає на вихідні, в школах проходять урочисті лінійки з нагоди початку навчального року. Прийнято в цей день дарувати квіти своїм вчителям. У школах проводиться перший святковий урок.

Цього року Водянська школа радо зустріла учнів, вчителів та всих гостей свято 3 Вересня на урочистій лінійці "Знов Вересень ступає на поріг".

Відповідальні: Петриченко Н.С.. Загородня О.І.  

                                          

2222222222